3 tipy na skvelý darček

Viaoce-darcek

 

Ako vybrať ten správny darček? To je otázka… Každopádne s našimi skúsenosťami si dovolíme (takmer) tvrdiť, že sme odborníci na slovo vzatí :)

1. Zlaté alebo strieborné prevedenie? 

To je otázka číslo jedna ktorú si treba v prípade kúpy darčeka položiť. Ak obdarovaná inklinuje viac k odtieňu a šperkom zo zlata, pri kúpe striebornej kombinácie riskujeme, že jej oku až tak neulahodíme. Čiže, naša rada, všímajte si ku ktorému prevedeniu inklinuje viac. Aj keď pár rokov už neplatí pravidlo zlatá a strieborná sa nekombinuje ale tak nechceme riskovať :)

2. Náušnice, náramok, hodinky, súprava?

Opäť využijeme pozorovacie schopnosti, a všímame si, či je nami obdarovaná osôbka skôr “náchylná” na jeden šperk, alebo si zakaždým dopraje krásne zladenú súpravu šperkov. Ak sada máme vyhrané a možeme sa nechať inšpirovať súpravami kolekcíi nášníc, príveskov, náramkov náhrdelíkov, ktoré krásne farebne ladia. Ak je to typ ženy ktorej postačí na upútanie jeden ks (slovom kus :)) šperku navrhujeme Vám hodinky (ktoré sú krásnym šperkom samé o sebe), náramok alebo núšnice. Tu ale pozor! Ubezpečme sa, že v ušku sa nachádzajú dierky :) mali sme už takýto prípad….

3. Extravagancia alebo jemná elegancia?

Čo určite prevláda v jej štníku? Pestré farby, kvetinové či zvieracie motívy? Prúžky, bodky, čačky – mačky? Stavte určite na niečo farebné, vyzývavé, hravé a veselé. Ak naopak gro šatníka tvorý čiernobiela klasika a staroružovú už považuje za riadny úlet tak vyberte niečo jemné, s čistým, nekomplikovnaným vzorom. Zopár tipov na konkrétne šperky nájdete nižie.

Aaaa spomínali sme že ak nám do poznámky napíšte slovo DARČEK šperk Vám krásne darčekovo zabalíme a bude po doručení pripravený na darovanie :)

Tak čo poradili sme? Veríme že áno, ale pokiaľ by ste radšej darček vyskladať na mieru, sem sa nižšie, vypíšte krátky formulár a my Vám pošleme konkrétne nápady na ten spávny darček.

Zopár kúskov zo súdka “elegancia”

Náhrdelník Jessy

murano-glass-necklace-mod-jessiy-45-cm-available-in-gold-and-silver

Hodinky Luxury

11498868-45a6a7

Korálky Pandora style

pandora-style-bead-mod-ram6-in-authentic-murano-glass-and-925-italian-sterling-silver-3

Prívesok Angel

murano-glass-keychain-made-with-glass-angel-beads-available-in-assorted-colours
 

Zopár kúskov zo súdka “extravagancia”

Náhrdelník Romantica

Romantica-akcia

Náhrdelník Francesca

murano-glass-necklace-mod-francesca-50-cm-available-in-6-colours

Hodinky
Lady

murano-millefiori-watch-chrome-case-mod-lady-yellow-strap-available-in-21-colours

Hodinky
Space

murano-millefiori-watch-chrome-case-mod-space-available-in-8-colours-2

Náhrdelník Vittoria

murano-glass-necklace-mod-vittoria-45-cm-available-in-5-colours-2

 
 
 
 
 
Späť do obchodu