Vernostný program

Vitajte v našom Vernostnom programe!

Ako by sa Vam páčilo získať odmenu za každú objednávku? vernostny-program-full-oq1ydee1znrfnqv8slcrt1f1ubt2c43hc9byt64peo

Možností, ako získať body, je hneď niekoľko:

  • za každé euro nákupu Vám automaticky pripíšeme 1bod
  • za recenziu produktu, alebo obchodu Vám pripíšeme 10 bodov
  • ak doplnite recenziu o fotku produktu, prihodíme ďalších 5 bodov

Následne sa Vám bodíky kumulujú vo Vašom účte, kde budú netrpezlivo čakať, kým si ich pri nasledujúcej objednávke vymeníte za eurá. 

To znamená, že Vám body premeníme na zľavu na nákup. Nižšie uvádzame podmienky nášho vernostného programu.

 

Základné Zmluvné Podmienky

1. AKÉ SÚ ZÁKLADNÉ ZÁSADY VERNOSTNÉHO PROGRAMU?

Ak sa stanete súčasťou vernostného programu, môžete si vychutnať jedinečné akcie, ktoré robíme len pre členov klubu a za každý nákup môžete zbierať body, ktoré je možné zameniť na zľavy v obchode. Za každé 1 EURO získate jeden bod na Váš účet.  Následne ich môžete použiť v košíku pri platení v pomere 10 bodov=1 EURO. Napríklad: po zozbieraní 50 bodov získate zľavu v hodnote 5 EUR.

2. KTO JE OPRÁVNENÝ VSTÚPIŤ DO VERNOSTNÉHO PROGRAMU?

Každý, kto má vytvorenú registráciu na našej stránke www.muranskesklo.com t.z. vytovrený “môj účet” a pri registrácii vyjadril súhlas so spravovaním Vašich informácií a súhlasom so zmluvnými podmienkami. Vyhradzujeme si právo odpočítať akékoľvek neautorizované nákupné body z účtu kupujúceho, ktorý sa zúčastňuje programu, a ukončiť Vašu účasť vo vernostnom programe.

3. KDE SA MÔŽEM ZAREGISTROVAŤ DO VERNOSTNÉHO KLUBU?

Jediný spôsob registrácie je registrovať sa na stránke www.muranskesklo.com https://www.muranskesklo.com/moj-ucet/.  Je dôležité, aby ste udali e-mailovú adresu, na ktorej Vás vieme zastihnúť, pretože len tak sa dozviete o zľavách a ponukách pre verných zákazníkov. 

4. AKÉ SÚ PODMIENKY ÚČASTI?

Osoba, ktorá sa chce zaregistrovať do vernostného programu musí vyplniť registráciu, prijať Všeobecné Zmluvné Podmienky a musí súhlasiť so spracovaním jeho osobných údajov. Registrácia sa stane aktívnou po aktivácii linku, ktorý je odoslaný e-mailom, a po udaní všetkých údajov stáleho zákazníka. Vernostné body nie je možné previesť na inú osobu a nie je možné zameniť ich za peniaze. Pri online nákupe sa Vám body automaticky pripíšu v prípade, že podáte objednávku e-mailovou adresou, ktorú ste zaregistrovali do vernostného programu. V prípade, že objednávku podáte z inej e-mailovej adresy, nie je možné pripísať vernostné body na kartu.

5. AKÉ ZĽAVY SI MÔŽU UPLATNIŤ ZÁKAZNÍCI?

Od okamihu, že ste sa stali členmi vernostného programu Vám na účet pripíšeme za sumu 1 Eura 1 bod. Ak zozbierate 10 bodov, môžete si uplatniť zľavu 1 EUR v internetovom obchode na ktorýkoľvek produkt. O aktuálnych zľavách budeme informovať našich verných zákazníkov na webovej stránke www.muranskesklo.com, newsletterom alebo mailom. 

6. DOKEDY JE MOŽNÉ UPLATNIŤ VERNOSTNÉ BODY?

Body, ktoré ste za Vaše nákupy dostali je možné uplatniť kedykoľvek počas 12-tich mesiacov. Po uplynutí 12-tich mesiacov body stratia svoju platnosť a nie je ich možné použiť.

7. AKOU FORMOU SA VIEM INFORMOVAŤ O STAVE BODOV?

Aktuálny stav bodov si môžete overiť v svojom účte v časti vernostný program alebo na e-mailovej adrese shop@muranskesklo.com

8. ČO ROBIŤ, KEĎ SA VÁM ZMENIA OSOBNÉ ÚDAJE?

Všetci členovia vernostného programu sú povinní informovať nás o zmene ich osobných údajov, hlavne o zmene ich e-mailovej adresy. Napíšte e-mail na shop@muranskesklo.com a my pozmeníme Vaše údaje.

9. O ZMENE PODMIENOK ZMLUVY

Spoločnosť MaBiche s. r. o., ako prevádzkovateľ eshopu www.muranskesklo.com je oprávnená na jednostrannú zmenu Základných Vernostných Podmienok, ak sa jedná o zvýšenie kvality alebo účinnosti služieb, ktoré poskytuje, alebo zavedenie novej služby. MaBiche s. r. o. informuje členov vernostného programu o zmenách Základných Vernostných Podmienok na webovej stránke www.muranskesklo.com , prostredníctvom newsletterov. V prípade, že si člen vernostného programu nežiada súhlasiť so zmenou ZVP, je povinný písomne zrušiť zmluvu do 30 dní od dátumu nadobudnutia právoplatnosti zmeny (Adresa: MaBiche s.r.o., so sídlom Azovská 4, 040 12 Košice, Slovenská republika e-mail: shop@muranskesklo.com). Po uplynutí lehoty sa zmena v ZVP pokladá členom vernostného klubu za prijatú.

10. O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV

Vaše údaje uchovávame zabezpečené v našom počítačovom systéme a nemôžeme ich vydať tretej osobe, len ak je to v súlade z vyhlásením o ochrane osobných údajov. Ďalej súhlasíte s tým, aby spoločnosť MaBiche s. r. o. mohla použiť tieto údaje na marketingové účely do obrdžania prípadného zákazu, bez akejkoľvek protislužby a oprávnenia. Registráciou člen programu potvrdzuje, že je upovedomený o tom, že informácie, ktoré sú vo vlastníctve MaBiche s. r. o. sú spracované dôverne, tretej osobe ich nedoručí.

15. PRÁVA OHĽADNE SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV, ZMAZANIE ÚDAJOV

O spracovaní udaných údajov rozhodujete Vy. Právnym základom pre správu údajov je Váš dobrovoľný súhlas. Môžete požiadať o informácie o spravovaní Vašich osobných údajov. Spoločnosť MaBiche s. r. o. poskytne na požiadanie informácie o údajoch, ktoré spravuje, o účele ich spravovania, o právnom základe, jeho trvaní, ako aj o tom, kto a z akého dôvodu obrdžal Vaše osobné údaje. Informácie si môžete vyžiadať na poštovej adrese alebo e-mailovej adrese MaBiche s. r. o.. O vymazanie a zmenu Vašich osobných údajov môžete požiadať pomocou rovnakých kontaktných údajov. Na Vašu žiadosť údaje spojené s vami vymažeme. Zmazanie sa uskutoční do 24 hodín od nasledujúceho pracovného dňa po podaní žiadosti o zmazanie údajov.

Doplňujúce údaje:

 

Kontakt

 

Pravidlá ochrany osobných údajov

Späť do obchodu